• Fabrika:

  Değirmenköy Fevzipaşa Mah.
  Ardıç Sok. No: 4
  34950 Silivri-İstanbul-Türkiye

 • Merkez:

  Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu No: 1 Kat: 19
  Polat Tower Basın Ekspres,
  34218 Bağcılar-İstanbul-Türkiye

 • E-Mail:

  satis@demsasmetal.com

AR-GE

AR-GE

DEMSAŞ Metal San. ve Tic. A.Ş. 1984'ten günümüze kadar edindiği bilgi ve tecrübelerini, bünyesinde bulunan AR-GE departmanı ile yeni ürünlerine taşımaktadır.

Konusunda deneyimli ve uzman mimar, mühendis ve teknik personelden oluşan AR-GE departmanı Türkiye'nin ilk ve en geniş kapsamlı alüminyum sistemlerine sahiptir. Kendi bünyesindeki şirketler ve tüm sektör firmalarına hizmet vermektedir. Sektörün yükselmesi ve alüminyum tüketiminin artması amacıyla kurulmuş olup kar amacı gütmemektedir.

Müşteri gereksinimleri ve talepleri doğrultusunda, ihtiyaç duyulan tüm teknik özelliklere sahip alüminyum sistemlerin tasarlanması ve geliştirilmesi, güçlü bir araştırmanın sonucunda ortaya çıkmaktadır. Sistemde kullanılacak malzeme ve aksesuarların tayini, teknolojik yenilikler kullanılarak yapılmaktadır.

Alüminyum sistemler; kapı, pencere, giydirme cephe, ışıklık, güneş kırıcı, sanayi profilleri mevcut tüm teknolojik araçlar kullanılarak, maruz kalacakları şartlara göre tasarlanmaktadır. Tasarlanan alüminyum sistemler, çevre şartları (yağmur, rüzgar, sıcak, soğuk vb.), işletme şartlarına göre analiz değerlerini sunmaktadır.

Görsel nesneler oluşturulduktan sonra, tasarımların tüm kontrolleri yapılarak üretilmektedir, maruz kalacağı şartlarına göre uluslar arası standartlara uygun testleri yapılmaktadır.