• Fabrika:

  Değirmenköy Fevzipaşa Mah.
  Ardıç Sok. No: 4
  34950 Silivri-İstanbul-Türkiye

 • Merkez:

  Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu No: 1 Kat: 19
  Polat Tower Basın Ekspres,
  34218 Bağcılar-İstanbul-Türkiye

 • E-Mail:

  satis@demsasmetal.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

10.500 metrekare çalışma alanımız ve 170 çalışanıyla faaliyet gösteren Demsaş Metal A.Ş. Mehmet Çokyaşar tarafından,1984 yılında kurulmuştur. Alüminyum profil üretimi alanında çalışan ve 20’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadarki süreçte sektöründe nadir tam entegre alüminyum tesislerinden biri konumuna yükselmeyi başarmıştır.

Alüminyum sektörünün önde gelen kuruluşlarından Demsaş Metal, farklı sektörlerde kullanılmak üzere profil dizaynı ve üretimi yapmaktadır. Pazarın talebinin yanı sıra diğer iş alanlarında da kullanılan alüminyum profillerinin üretiminde birçok yeniliğe imza atan firmamız, 37 yıllık tecrübesi, benimsediği uluslararası kalite standartları, çevreyi koruyan hassas tavrı ve yenilikçi yaklaşımıyla gelişimini sürdürmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek suretiyle; çizim aşamasından ekstrüzyon kalıp tasarımına, profil üretiminden yüzey işlemine kadar tüm üretim aşamalarını bünyemizde barındırmak ve müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede, en uygun fiyatlarla temin etmek, firmamızın kuruluşundan bugüne temel politikalarından biri olmuştur.